Książki

 

Dla chętnych, by rozszerzyć swoją wiedzę o leczniczych wartościach konopi, polecam dwie książki Bogdana Jota: „Marihuana leczy” oraz „Odkłamywanie marihuany”. Nie jest to lektura łatwa, ale na pewno wartościowa – autor w podręcznikowy sposób przedstawia prawdy i mity o zastosowaniach medycznych składników konopii indyjskich, a wszystkie „za” i „przeciw” dokumentuje z aptekarską dokładnością. Nie powstało chyba do tej pory w naszym kraju żadne podobne dzieło, tak skrupulatnie i szeroko zajmujące się tym tematem„.   (dziennikarz „Polityki” Paweł Walewski na blogu Naukonauci)

Jestem już po przeczytaniu dwóch pańskich książek i jestem zachwycony. Dziękuję za takie chyba pierwsze poważne rozprawy jak z ta marihuaną właściwie jest. Książki uważam powinny być w spisie obowiązkowych lektur w szkołach 🙂
Lepiej mądrze edukować niż naprawiać ewentualne szkody.
Ciesze się również dlatego że książka potwierdziła moje osobiste przemyślenia odnośnie rośliny że jest to coś wyjątkowego.
Wiadomo, trzeba się tylko trzymać zasady z umiarem a wtedy marihuana może stać się czymś co będziemy bardziej doceniać.
A spożywana poprzez waporyzację, ahh, coś pięknego.
Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam oraz życzę powodzenia!!„. (czytelnik Radek Herdzik w mejlu do autora)

Te 10 sztuk co zamówiłem latem robi tu furrore – już chyba z 40 osób przeczytało”  (wiadomość od czytelnika z Londynu)

 

"Marihuana leczy" - okładka

Marihuana leczy

Lecznicze właściwości konopi są znane ludziom od tysięcy lat. Od początków XX wieku na skutek decyzji o charakterze politycznym konopie były skutecznie wypierane – z naszych aptek i z naszej świadomości. Lata 60. przyniosły powrót zainteresowania ich działaniem. W konsekwencji długiego procesu medyczna marihuana jest dziś legalna w kilku krajach i ponad 20 amerykańskich stanach.

Marihuana leczy to pierwsza w Polsce próba przedstawienia, jak współczesna nauka tłumaczy skuteczność konopi w leczeniu lub łagodzeniu objawów wielu trapiących nas chorób.

Stron: 326
Format: 143 x 203 mm
Okładka: miękka klejona
Cena: 33 zł
Fragment (plik pdf *)

* Do przeglądania plików pdf proponuję bezpłatnego Adobe Readera – do pobrania tu

 

"Odkłamywanie marihuany" okładka

Odkłamywanie marihuany

Opinie Polaków dotyczące marihuany opierają się na szeregu przekłamań i półprawd, funkcjonujących w społecznej świadomości od dziesięcioleci. Podobnie jest w większości innych krajów. Co gorsza, również represyjne prawo obowiązujące prawie na całym świecie jest uzasadniane tymi właśnie przekonaniami.

Odkłamywanie marihuany jest próbą analizy tego, co współczesna nauka mówi o dotyczących marihuany mitach.

 

Stron: 272
Format: 143 x 203 mm
Okładka: miękka klejona
Cena: 30 zł
Fragment (plik pdf)

Zamówienie na książki można złożyć bezpośrednio u wydawcy tutaj.

Komentarzy: 8

 1. nareszcie polski autor zabrał się za ten temat, gratuluję i pozdrawiam a ja sam niedługo kupię egzemplarz.
  Wolność dla konopi, konopie dla wolności!!!

 2. I dlatego że konopie leczą zostały zakazane, by firmy farmaceutyczne mogły sprzedawać zabójczą dla organizmu człowieka chemię. Chemia podłączyłem a konopia wyleczy.

 3. szanowny panie te dwie pozycje powinny byc dostepne w ogolnopolskim bezplatnym audioboku .Jeden przeczyta z ciekawosci , drugi z bezsilnej wscieklosci ZE PRAWDY NIE DA SIE UKRYC!

  • Całkowicie się zgadzam. Gdy tylko piekarz zacznie udostępniać bezpłatnie chleb, ogrodnik pomidory, a elektrownia prąd, te książki zostaną natychmiast bezpłatnie opublikowane w Internecie.

   PS
   Audiobooka nie da się przeczytać… 😉

 4. Pingback: Marihuana dezaktywuje programy umysłu? poszerza świadomość? - Stowarzyszenie STOPZET

 5. Pingback: Marihuana leczy i poszerza świadomość! | Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka

 6. marihuana a leki farmaceutyczne lekarz – farmacja tu chodzi tylko o forse ….. nie udostepnia sie lekarze nie wypisuja recept mowia ze na studiach nie uczyli ….. lekarz nie napisze ksiazki o marihuanie dlatego aby nie narazic sie logbby farmaceytycznego kasa lekarz – farmacja czyli kasa ,,,,,,, pacjent w ogole sie nie liczy moze dla paru lekarzy trzeba dzialac samemu i tyle albo wyjechac tu nie da sie zyc

 7. Pingback: [FILMY] Marihuana a odprogramowanie umysłu, czy naprawdę działa? | STOPZET

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.