Walizka spakowana

Seminarium w Oławie w najbliższą sobotę. Jest pewne zamieszanie w kwestii programu, „ci odlatują, ci zostają”, ale moje wystąpienie aktualne, będę miał całą godzinę, więc streszczać się nie zamierzam 🙂 (Cały program – już chyba ostateczny – jest tu.) Wystąpienia na seminarium mają być nagrywane i umieszczone w Sieci. Nie znam jeszcze szczegółów ? gdy się czegoś dowiem, oczywiście dam znać.

Wśród uczestników (i prelegentów) widzę p. Jerzego Ziębę ? jeżeli ktoś nie zna tego nazwiska, a interesuje się alternatywnym (nieakademickim) spojrzeniem na kwestię ludzkiego zdrowia, to niech sobie koniecznie poszuka wykładów p. Jerzego na YouTube albo (a raczej: i) w Niezależnej Telewizji.

Po Oławie chwila odpoczynku, a we wtorek 11 godzin podróży do Pragi. Ale na pewno będzie warto się pomęczyć, bo program tej konferencji zapowiada się rewelacyjne: 4 dni po prostu napakowane wiedzą. Na pewno napiszę tu, jak było.

A jakby po powrocie z Pragi (następne 11 godzin) mało mi było podróżowania, to za chwilę czeka mnie kolejna wyprawa, ale krajowa, krótsza: w Warszawie 9 marca odbędzie się organizowana przez Polską Sieć Polityki Narkotykowej debata „Medyczne zastosowanie kannabinoidów w Polsce i na świecie”. Nie, nie będę tam występował, wybieram się w charakterze słuchacza i może dawcy głosu w dyskusji. Fajnie będzie poznać np. parę osób z PSPN, organizacji bez dwóch zdań bardzo zasłużonej dla procesu unormalniania tej sfery życia w Polsce. (Do Josha Stanleya pewnie się nie dopcham, w końcu to teraz celebryta na skalę światową 🙂 )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *