Niefajne rzeczy

Nie jest fajnie, gdy się dzieją niefajne rzeczy. Zwłaszcza jeśli to we własnym środowisku, wśród znajomych. Niestety, czasami się dzieją.

Wielu z Was zna zapewne markę Dobre Konopie, od kilku już lat sprzedającą produkty konopne, np. owocowe napoje z ekstraktem z konopi czy olejki CBD. Są jednym z liderów na rynku.

No i zdarzyło się, że paru pracowników firmy postanowiło uszczknąć coś dla siebie z tego liderowania i pójść „na swoje”. OK, powie ktoś, nic nadzwyczajnego, często się tak zdarza. Zgoda, tylko że ci ludzie nie byli zainteresowani pracowitym budowaniem pozycji dla swojej nowo utworzonej firmy. Postanowili skubnąć swego pracodawcę. Nie będę w chodził w zbytnie szczegóły, więc w skrócie: stworzyli pozory, że nowa marka zastąpiła starą i że dotychczasowi klienci robią interesy wciąż z tym samym przedsiębiorstwem. W ten sposób pozbawiali pracodawcę pewnej części sprzedaży.

Sprawa oczywiście wyszła na jaw i Dobre Konopie, ze wszystkimi dowodami świata w rękach, spokojnie mogłyby puścić idących na skróty biznesmenów z torbami. Ale nie chcą. Zadowalają się opublikowaniem oświadczenia, w którym zostaje wyjaśniona cała sytuacja. Bo w Dobrych Konopiach dobre są nie tylko konopie?

10177305_1707218392853435_1171171133923521804_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *